Дякуємо!
Очікуйте дзвінка.
Туристична/бізнес віза - це неімміграційні візи для осіб, які хочуть тимчасово в'їхати до Сполучених Штатів у справах бізнесу (віза категорії B-1), туризму (віза категорії B-2) або для поєднання обох цілей (B-1/B-2).
Категорія B1
Видається для ділових поїздок: на переговори з партнерами, для відвідування різноманітних заходів по професійним сферам діяльності, для вирішення юридичних питань.
Категорія B2
Найчастіше видають для здійснення туристичних поїздок або людям, які хочуть відвідати родичів, приятелів та друзів, що мешкають на території Штатів, тим, хто планує бути присутнім на благодійних та соціальних акціях та заходах, або їде в Америку задля медичної допомоги.
Крок 1Збір документів. Документальне підтвердження мети поїздки, підтвердження джерела фінансування і стабільності вашого життя в країні проживання. Важливо відзначити, що не існує універсального списку документів для подачі на візу. Набір рекомендованих до подачі документів індивідуальний.
Крок 2Заповніть онлайн-заяву на отримання неімміграційної візи, форму DS-160. Анкета DS-160 – одна з головних складових вашого візового звернення. Інформація, надана в анкеті, вивчається візовим офіцером до співбесіди із заявником, і на підставі зазначених в анкеті даних буде складено попередня (практично найважливіша) думка про заявника. Також при подачі анкети-заяви DS-160 необхідно буде завантажити на сайт в електронному вигляді свою фотографію, зроблену протягом останніх шести місяців.
Крок 3Оплата візового збору.Оплата здійснюється на підставі квитанції, роздрукованої з веб-сайту посольства США. Роздруковану квитанцію можна оплатити протягом одного дня. Оплата дійсна протягом року. Якщо заявник не сплатить консульський збір, дата співбесіди призначена бути не може.
Крок 4Співбесіда в посольстві США. Важливо розуміти, що консульський офіцер розглядає кожного заявника як потенційного іммігранта. Головне завдання переконати його в тому, що ви їдете з чесними намірами, на короткий термін, і покинете територію США по закінченню поїздки. Співбесіда по туристичній візі проводиться у одному із посольств США (зараз це країни Європи в Україні, на жаль, ні, головне рішення стоїть за Візовим Офіцером).
Крок 5Якщо у вас негативне рішення, то вам паспорт повертають і ви можете повторно податися на отримання неімміграційної візи. Якщо у вас позитивне рішення, то залишаєте паспорт у посольстві і забираєте його за декілька днів.
Щоб подати на візу в США, потрібно сплатити візовий збір за найпоширеніші типи неімміграційних віз, він становить 185 доларів США. Сюди входять туристична віза в США, ділові, студентські та обмінні візи.
Віза відкривається з терміном на 10 років, але при в'їзді до країни, працівники прикордонної служби на місці призначають дозволений період перебування, зазвичай він відповідає дозволеному максимуму.
Завдяки досвіду по оформленню неімміграційної візи у США, такі як туристична віза в Америку чи бізнес-віза в США, наша команда може допомогти вам на кожному кроці подорожі, щоб отримати візу в США.
Коли ви пройшли співбесіду з консулом і вам погодили візу, потрібно зачекати декілька днів щоб вони змогли її вклеїти(зазвичай це 3- 4 робочі дні). Якщо у вас немає можливості чекати, тоді ми можемо забрати ваш паспорт по довіреності. Для цього нам від вас буде необхідно:
- довіреність на нашого кур'єра
- копія закордонного паспорта який потрібно буде забрати з візою США.
- аналіз ваших шансів по відкриттю візи,- заповнення форми DS-160,- оплата консульського збору,- запис на співбесіду,- підготовка документів та рекомендації для успішного проходження інтерв’ю,- відкриття візи в США.
Сполучені Штати Америки активно підтримують Україну з початку повномасштабного вторгнення. Уряд США запровадив у квітні 2022 року програму гуманітарного захисту громадян України для отримання притулку в Америці терміном на 2 роки.
Крок 1Українці, які беруть участь у програмі "Єднання заради України", повинні мати спонсора в Сполучених Штатах, який погоджується надавати їм фінансову підтримку на час їхнього перебування в США. Відкрити візу в США по даній програмі також можна з нашим спонсором.
Крок 2Наступним кроком є подання спонсором із США заяви за Формою I-134 "Декларація про фінансову підтримку" до Служби громадянства та імміграції США (USCIS), щоб включити інформацію як про спонсора, так і про українського бенефіціара.
Крок 3Надішліть біографічну інформацію в myUSCIS. Після того, як прихильник продемонструє достатню фінансову підтримку та буде схвалений, український бенефіціар отримає електронний лист від USCIS про те, як створити обліковий запис у myUSCIS та інструкції щодо наступних кроків. Український бенефіціар повинен буде підтвердити свою біографічну інформацію в myUSCIS і засвідчити виконання всіх вимог відповідності.
Крок 4Виконайте всі вимоги щодо вакцинації.У рамках підтвердження відповідності вимогам у своєму обліковому записі myUSCIS особи, які бажають отримати дозвіл на поїздку до Сполучених Штатів через процес «Єднаймося за Україну», повинні будуть підтвердити попередню вакцинацію проти кору, поліомієліту та COVID-19. Якщо люди раніше не були щеплені, їм потрібно буде отримати першу дозу необхідних вакцин до отримання дозволу на поїздку до Сполучених Штатів.
Крок 5Після виконання вимог українці отримають повідомлення на свій обліковий запис myUSCIS із підтвердженням того, чи мають вони право на поїздку до Сполучених Штатів для умовно-дострокового звільнення. У разі схвалення ця авторизація дійсна протягом 90 днів, і українці самі повинні забезпечити свою подорож літаком до Сполучених Штатів.
Крок 6Після прибуття в пункт в’їзду кожну особу перевірятиме митна та прикордонна служба США (CBP) і розглядатиметься питання про умовно-дострокове звільнення на період до двох років, і можуть бути застосовані умови до умовно-дострокового звільнення.
• Офіційно працювати на другий день після приїзду• Отримати номер платника податків• Відкрити бізнес• Купувати авто
Скористатись даною програмою може будь-яка особа, яка має громадянство України або яка є найближчим членом сім’ї українця і летить разом з ним (чоловік чи дружина, громадянський шлюб) або дитина до 21 років).Документи які потрібні:• Діючий закордонний паспорт• Дані, такі як: адреса прописки, сімейний стан, номер телефону та email
• проживати на території України станом на 11 лютого 2022 року та залишити країну через війну;• мати чинний закордонний та внутрішній український паспорт;• знайти спонсора у США, який може гарантувати проживання та фінансову підтримку;• мати щеплення від кору, поліомієліту, коронавірусу;• пройти перевірку біографії, біометрії та безпеки.Хто може бути спонсором для українців за програмою U4U?Найважча вимога для участі в цій програмі, це необхідність знайти поручителя на території США, який подасть від вашого імені заяву l-134 до Служби громадянства та імміграції США (USCIS). Ми ж зробимо це все за Вас.
• є громадянином США• бути легальним резидентом США або мати статус тимчасового резидента• перебувати у статусі «неіммігранта» і не порушувати жодної з його умов• мати статус TPS (тимчасовий захищений статус)• мати статус біженця• є бенефіціаром програми DACA/DeferredActio.Крім того, такий поручитель повинен мати кошти та можливість (передусім фінансову) здійснювати підтримку осіб з України. Така підтримка включає:• зустріч з аеропорту та транспортування до кінцевого місця проживання• надання житла та предметів першої необхідності• допомога у проходженні офіційних формальностей, зарахуванні дітей до школи або на курси англійської мови• забезпечення сім'ї з України медичною допомогою.
Завдяки досвіду по оформленню візи у США наша команда може допомогти вам на кожному кроці подорожі для отримання візи.
- кваліфіковану консультацію;- пошук спонсора;- підготовку документів;- подача заявки;- слідкування за результатом;- позитивне рішення.
Етапи оформлення візи
Оцінка шансів на отримання візи
Заповнення анкети DS-160
Вибір країни та запис на співбесіду
Підготовка та співбесіда в посольстві
Отримайте візу та підготуйтеся до поїздки
- Форма-заявка -
Залишайте заявку і наш менеджер швидко з вами зв'яжеться.